Dávid Kern

Svadobný balíček DIGITAL

 • celodenné fotenie do cca 01:00
 • min 700 upravených fotografií
 • odovzdanie v digitálnej podobe
 • prvých 100 km v cene
 • bezplatná zmena termínu

Mesiace november-marec zľava 150 €

540 €

Svadobný balíček KLASIK

 • celodenné fotenie do cca 01:00
 • min 700 upravených fotografií
 • krabička s USB kľúčom
 • 50 vytlačených fotografií 10×15 cm
 • prvých 100 km v cene
 • bezplatná zmena termínu

Mesiace november-marec zľava 150 €

590 €

krátke portrétne fotenie

 • 1-1,5 hodiny fotenia
 • odovzdanie v digitálnej podobe
 • 15 upravených fotografií
 • fotografie vo farebnej aj ČB verzií
 • prvých 50 km v cene
 • 1 fotografia nad rámec balíčka +3 €
89 €

Často kladené otázky

Točím aj video?

Áno, okrem fotografovania Vám viem vytvoriť aj krátky klip v dĺžke 3-5 alebo 7-10 minút, cenu nájdete v sekcií svadobné video. Rozhodne je ale lepšie mať kameramana samostatne. Pozrite si ukážky mojich videí a ak Vám vyhovujú, vieme si individálne prebrať Vaše požiadavky, aby ste vedeli, čo od takéhoto klipu môžete čakať a čo už nie.

Ako si rezervovať svadbu?

Po tom, ako sa spojíme nasleduje zaplatenie rezervačného poplatku. Ten sa samozrejme odpočíta z ceny fotenia a po svadbe doplácate už len zvyšok. Tým máte svoj termín záväzne rezervovaný. Ak by ste ho z akéhokoľvek dôvodu museli presunúť, po vzájomnej dohode bezplatne vyberieme iný vhodný termín.

Kde všade fotím svadby?

V rámci celého Slovenska. V rámci balíka máte prvých prejazdených 100 km, sú počítané buď zo Žiliny, alebo z Popradu, podľa toho čo je pre Vás bližšie. Ak máte svadbu v Trenčíne, km sa rátajú zo Žiliny, ak máte svadbu v Prešove, tak z Popradu. Cena za 1 km nad rámec balíka je 0,25 €. Portrétne fotenie robím len v okolí Žiliny.

Ako fotím?

Fotím reportážnym štýlom, do svadby až na portréty nezasahujem a nechávam svadbu plynúť vlastným tempom. Čo sa stane, to odfotím, aby ste na Váš svadobný deň spomínali tak, ako sa naozaj stal. Iste, občas treba poslať babku bližšie k dedkovi a družičku upozorniť že má síce krásnu ofinu, ale vôbec ju spod nej nie je vidieť. Každú fotografiu upravujem farebne, neretušujem. Ak hľadáte niekoho, kto Vám zväčší prsia, upraví zuby či dorobí ružového jednorožca, odporučím Vám skôr plastického chirurga alebo iného špecialistu. Týka sa to ako svadby, tak aj portrétov. Každý sme nejaký a každý sme krásny. A do tejto krásy netreba zasahovať a užiť si spoločné fotenie.

Čím fotím?

Fotím súčasne 2 profesionálnymi fotoaparátmi Fujifilm. Každý fotoaparát súčasne zapisuje na 2 pamäťové karty, takže sa jedná o najbezpečnejšie riešenie. V krajnom prípade mám so sebou ešte tretí záložný fotoaparát.

Kedy budú fotky?

Pár dní po svadbe Vám pošlem 2-3 hotové fotky ako „ochutnávku“ s informáciou, koľko je doplatok za svadbu a ak sme prejazdili viac km ako máte v balíčku, koľko sa dopláca za dopravu. Po prijatí platby sa snažím fotky odovzdať do 2 týždňov. Ak by sa to z nejakých závažných príčin natiahlo, určite Vám dám vedieť. Rovnako pri balíčku KLASIK treba počítať s niekoľkými dňami navyše kým mi prídu vytlačené fotky a kým ich pošta doručí ku Vám, ak sa nám to nepodarí osobne.

Fotím portréty aj mimo svadobný deň?

Po vzájomnej dohode áno. Čo sa týka ceny, je rovnaká ako v balíčku Krátke portrétne fotenie plus doprava. Zahŕňa max 1,5 hodiny fotenia, ak chcete napríklad fotenie na atraktívnejšom mieste ktoré zaberie 3 hodiny, cena je 2 násobná.

Vieme sa stretnúť aj pred svadbou?

Určite áno a budem za to len rád. Nakoľko bývam v Žiline ale pravidelne chodím aj do okolia Popradu, ideálne by bolo v niektorom z týchto miest. Ak sa nám to nepodarí, 1-2 týždne pred svadbou si vieme dať aspoň videohovor, nech sa trošku spoznáme. A samozrejme doladíme podrobnosti, kde by ste chceli konkrétne fotiť, nejaké Vaše špeciálne požiadavky a ostatné detaily.

Fotím len do 01:00?

Som fotograf Vášho celého svadobného dňa. Ak ma budete chcieť od 08:00, budem tam, ak od 10:00, budem tam. Končím medzi 23:00-01:00, vtedy je už obvykle po čepčení, svadobných hrách, prípadne nevesta je už prezlečená v popolnočných šatách. Vtedy s fotením končím, predsa len, v takýto čas je často zábava v plnom prúde a nie každý chce byť v tom najlepšom na fotkách. Aspoň sa hanblivejší svadobčania môžu odviazať, keď na nich nemieri zvedavý objektív. Samozrejme nestopujem každú sekundu ak sa program trošku natiahne, do tej cca 01:00 však nie je problém všetko stihnúť.